Nowe standardy jakości

 

Nowy system identyfikacji produktów

Lauber oferuje także produkty w systemie sprzedaży TR. Jest to sprzedaż części powiązana z odpłatnym zwrotem wymontowanych części - dotychczas eksploatowanych, popularnie zwanych rdzeniami.

W związku z powyższym został wprowadzony system identyfikacji zwracanych, zużytych elementów. Do każdego produktu jest dołączona przywieszka.

Podczas  sprzedaży produktów Lauber,  w przypadku zwrotu przez klienta wyeksploatowanej części z samochodu, sprzedawca powinien zawiesić na niej przywieszkę, pod warunkiem, że stara, zwracana przez klienta część odpowiada nowej w proporcji jeden do jednego i tego samego typu. Dzięki nowemu systemowi identyfikacji zwracanych, zużytych elementów do fabryki Lauber części z przywieszką mogą zostać szybciej zidentyfikowane już podczas pierwszego etapu regeneracji części: identyfikacji oraz weryfikacji stanu zwracanych rdzeni.

Nowy system zabezpieczenia produktu

Lauber wprowadził nowy standard zabezpieczenia produktu poprzez zastosowanie pianki wzmacniająco-usztywniającej, która wypełnia wolną przestrzeń między opakowaniem a produktem. Dzięki temu wszystkie produkty Lauber są optymalnie zabezpieczone podczas całego procesu logistycznego tj. od momentu zapakowania towaru aż do dostarczenia go klienta finalnego.

Nowe opakowanie Lauber

Nowe opakowanie Lauber charakteryzuje się ciemnym tłem z wyraźnym oznaczeniem logiem marki. Na każdym opakowaniu znajduje się hologram Lauber informujący o produkcie nowym, oryginalnie zapakowanym.

Certyfikaty jakości

Lauber to przede wszytkim wzorcowa jakość produktów, która dla nas jest priorytetem. Wiosną 2006 r. zostaliśmy objęci procesem certyfikacji ISO 9001:2000, co dodatkowo podkreśla nasze starania w trosce o dobro klienta. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości wszystkich naszych produktów, dlatego też bez obawy udzielamy 25-miesięcznej gwarancji na nasze produkty i pozdespoły.

Certyfikaty świadczące o wysokiej jakości naszych produktów, systemów zarządzania, danych:

  • TECDOC
  • APRA
  • TUV

 

© Lauber Sp. z o.o. Powered by Dedico CMS, wykonanie: Strony internetowe Słupsk Projekty graficzne Słupsk