×

Wszystko to, co ma powiązanie ze świadczoną przez nas regeneracją podzespołów motoryzacyjnych, jest szczególnym przedmiotem naszych zainteresowań. Najważniejszymi dla nas informacjami chcemy się również dzielić z Państwem. To, co dotyczy naszej pracy i wpływa na lepszą działalność firmy, trafia w postaci newsów do naszych aktualności. Dlatego, jeśli chcą Państwo zapoznać się ze specyfiką regeneracji wtryskiwaczy, alternatorów czy też rozruszników, poznać nowe produkty, bądź znaleźć informacje o aktualnych działaniach naszej firmy, zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony.

31/07/2019
Uszkodzona maglownica – naprawiać czy kupić nową?
Maglownica, a właściwie zębatkowa przekładnia kierownicza, odpowiada za przenoszenie wykonywanych ruchów kierownicą bezpośrednio na mechanizm zwrotniczy. Jest to jeden z podstawowych elementów układu kierowniczego. Dzięki niej realizowany jest skręt kół w pojeździe.
01/07/2019
Na czym polega regeneracja pomp wtryskowych?
Pompa wtryskowa to jeden z kluczowych elementów odpowiadających za wtłaczanie i dawkowanie paliwa, które zasila pojazd i sprawia, że silnik zaczyna pracować. W nowoczesnych silnikach Diesla wykorzystywane są w tym celu pompy wysokiego ciśnienia Common Rail (CR).
26/06/2019
Różnice pomiędzy regeneracją a naprawą
Wszystkie części i podzespoły w każdym samochodzie z czasem w wyniku eksploatacji ulegają zużyciu i tracą swoją wydajność. Jeśli zauważymy problem, jedziemy do mechanika, który przeprowadza diagnozę stanu technicznego pojazdu i wskazuje nam elementy, które się zużyły.
19/06/2019
Jakie części samochodowe można regenerować?
O regeneracji samochodowych części słyszał każdy. Jest to popularny proces, w wyniku którego zużyta bądź uszkodzona część ma przywracane fabryczne właściwości i parametry.
31/05/2019
Jakie są objawy uszkodzenia pompy wtryskowej?
30/05/2019
Wymiana alternatora krok po kroku
30/05/2019
Regeneracja pompy wtryskowej Common Rail. Co warto wiedzieć?
13/05/2019
Regeneracja zacisków hamulcowych
Sprawność i dobry stan techniczny wszystkich elementów układu hamulcowego w naszym samochodzie jest niezmiernie istotna, ponieważ wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo jazdy pojazdem.