Lauber Sp. z o.o., firma regenerująca części samochodowe z siedzibą w Słupsku poszukuje kandydatów na stanowisko :
Asystenta/kę ds.rozliczania produkcji

Miejsce pracy: Słupsk

Główne obowiązki:
• Rozliczanie czasu pracy pracowników produkcji i magazynu,
• Analiza planów produkcyjnych,
• Przeprowadzanie inwentaryzacji,
• Tworzenie zestawień i analiz na potrzeby kierownictwa,
Oczekiwania wobec Kandydatów:
• Wykształcenie min. średnie,
• Mile widziane doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku,
• Mile widziana znajomość języka angielskiego,
• Dobra znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza MS Excel,
• Prawo jazdy kategorii B.,

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Stabilne zatrudnienie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i powierzonych obowiązków,
• Jednozmianowy system czasu pracy,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Imprezy integracyjne,
• Możliwość nauki języka angielskiego w 100% finansowanej przez Pracodawcę,
• Możliwość rozwoju zawodowego.