Miejsce pracy : Słupsk

Główne obowiązki:

  • Opieka nad grupą produktów firmy,
  • Planowanie sprzedaży w obrębie danej grupy produktowej,
  • Praca nad rozwojem produktu, szczególnie w sferze asortymentu oraz cen,
  • Negocjowanie najlepszych cen zakupu z dostawcami,
  • Dbanie o odpowiednią  jakość kupowanego towaru,
  • Sporządzanie kalkulacji kosztów zakupionego towaru dla sprzedaży,
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby zespołu,
  • Planowanie, zarządzanie i kontrola budżetu dla poszczególnych produktów,
  • Aktywna współpraca z innymi działami w obrębie firmy: produkcją, magazynem oraz księgowością.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Chęć rozwoju,
  • Samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu zadania.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i powierzonych obowiązków,
  • Jednozmianowy system czasu pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Imprezy integracyjne,
  • Możliwość nauki języka angielskiego finansowaną w 100% przez Pracodawcę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prześlij nam swoje CV